درباره ما

شرکت دانش بنیان مهندسی صنایع برق آذر کلید در مهر ماه سال 1382 در تهران به ثبت رسید . اين شرکت از بدو تاسيس با بهره گيري از استانداردها و متدهاي جديد توليد و با پشتوانه تيم فني متشکل از متخصصين با تجربه و کارشناسان ارشد توانسته است پروژه هاي موفق متعددي را در حوزه برق رسانی به مرحله اجرا درآورد.

در این پروژه ها ساخت تابلوهای فشار متوسط در دستور کار شرکت قرار داشت که در این زمینه با همکاری بسیار نزدیک با شرکت های بزرگ اروپایی مانند Sarel و Dema و Pronutec قرارداد نمایندگی انحصاری در منطقه ، توانست سهم بسیاری از بازار تامین تجهیزات فشار متوسط منطقه را به خود اختصاص دهد.

امروز شرکت مهندسی صنایع برق آذر کلید توانسته است حضور خود را در سرتاسر ایران در استانهایی همچون تهران، کرج، قزوین، مازندران، اصفهان، مرکزی، کرمان، خوزستان، شیراز ،خراسان و …. با موفقیت استحکام بخشد و با اثبات توان تولیدی و اجرایی بالا و مدیریت کارآمد و نیز دستیابی به آخرین شیوه های مدیریت بین المللی و گواهینامه های مدیریت کیفیت، آماده اجرای پروژه های فنی و مهندسی نیرو در سراسر کشور باشد.

در حال حاضر شرکت آذر کلید با کسب دانش ، تجربه و مهارت های لازم می‌کوشد تا دامنه فعالیت خود را در سطح کشور گسترش دهد و با طراحی و تولید تجهیزات اتوماسیون پست ها (RTU) و اسکادا با درجه کیفیت بسیار بالا و اخذ کلیه تاییدیه ها از آزمایشگاه های مربوطه و ثبت اختراع این کالا، گام بزرگی برای حضور موفق و موثر در عرصه صنعت برق کشورمان ایران بردارد و کامیابی های متعدد در این مسیر باعث شده است تا شرکت در این حوزه هم سربلند و سرشناس شناخته شود.